Fototapeta dla pociechy – atrakcyjne pomysły na wnętrze

Fantazja małych pociech bazuje na zapamiętywaniu i wyobrażeniowym dotykowym przeżywaniu. Wielu rodziców rozumie, po pewnym czasie, z jakimi bodźcami i efektami ich pociecha czuje się najlepiej. W celu podtrzymania klimatu bajkowego producenci tapet przygotowują dziecięce fototapety na ścianę.


Fototapeta do pokoju dzieci od Demur.pl
Dziennikarz: Demur.pl
Treści źródłowe: Demur.pl
Fototapety są ciekawymi formami dopieszczania wnętrz pokoju, z której korzystają także najmłodsi. Pokój dla dzieci, z dobranymi pod ich wyobraźnię tapetami, daje pociechom korzystniejsze samopoczucie. Tapety są kontynuacją wyobraźni przeniesionej z bajek, kontynuowanej też w snach maluchów.

Przeczytaj koniecznie ten wpis ze strony (http://pro-trans.wroclaw.pl/) publikującego zbliżone materiały, ponieważ on na pewno też jest godny Polecenia.Bajkowy klimat sprawia najmłodszym o wiele więcej frajdy i dodatkowych wrażeń aniżeli bawiliby się przy „gołych ścianach”. W zależności od płci, predyspozycji bajkowych rodzice mogą zaplanować oklejenie pokoju bez zbędnych formalności. Dla ekipy klejącej oklejanie wnętrza pokoju dziecięcego to przeważnie kwestia dwóch godzin. Koncentruje się przede wszystkim wokół dokładnego pomiaru i wykrojeniu pod parametry pokoju.

Możliwości techniczne tapet nie równają się rzecz jasna pomieszczeniom pomalowanym. Dla maluchów jest to jednak świetny wybór, a co równie ważne - opłacalny. Oklejenie pokoju krajobrazem z kreskówki, bajkowymi postaciami i zwierzaczkami doda małemu pokoikowi przytulności. Wytworzony wówczas mikroklimat sprawi, że nasze dziecko poczuje się w pokoju jak w prawdziwej bajce. Potwierdzeniem tego będą szerokie, pełne i spełnione uśmiechy dzieciaka.
Najczęściej tła pokoików dla dzieci wykańczane są zwierzątkami lub (belbazaar pl) ekwipunkiem dziecięcym pełnym zabawek, klocków i autek. Nie ma tutaj mowy o jakiejkolwiek monotonii, odbiór tapety musi rzucać się w oczy dziecka, rozumującego świat zwłaszcza oczami.

Nowoczesne technologie pozwalają młodym czerpać jeszcze więcej przyjemności z przebywania w otapetowanym pomieszczeniu. Podkład flizelinowy sprawia, że Demur - fototapety dla maluchów kładzie się szybko i precyzyjnie. Nie wymaga przy tym smarowania podkładu klejem! Do udanego oklejenia wystarczy „przejechanie” ściany pędzlem z klejem i już można nanosić tapetę na ścianę. Jest to skuteczne udogodnienie zarówno dla tapeciarzy, jak i mieszkańców. Zapobiega bowiem tworzeniu się nierówności z kleju, tzw. ”bąblów”.
2019-09-25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.