Jak osiągać to, co założyliśmy? Jak realizować postawione sobie cele? Odpowiedź jest dosyć intrygująca

Każdego dnia coś nowego, rodzą się i umierają koncepcje, myśli, postanowienia. Każdego dnia uciekają myśli i założenia, których niestety nie udało się nam zrealizować, na które nie wygospodarowaliśmy czasu, siły lub ochoty, takie co były w planach, ale teraz są zaplanowane na nigdy. Takie rozterki pojawiają się w każdej dziedzinie naszego życia, skąd się one biorą?
salon
Dziennikarz: OKNOPLAST-Kraków
Treści źródłowe: OKNOPLAST-Kraków
Najbardziej oczywiście ujmując sprawę nie ma w tym nic nadzwyczajnego, gdyż brak nam czasu tylko na te plany, trzeba się zajmować życiem rzeczywistym.

Stworzyliśmy dla Ciebie następne atrakcyjne informacje na interesujący Cię dział. Wejdź do nowego tekstu i czytaj wpis (https://www.etteplan.com/pl/uslugi/tworzenie-oprogramowania).

Ile razy już przykładowo sobie przyrzekałeś, że w końcu zrobisz remont w mieszkaniu, a następnie wstawisz pięknie meble do salonu i sofy jednoosobowe - . A dalej ten plan oczekuje na realizację.

Cóż począć w takich okolicznościach? Odpowiedź jest jednoznaczna, ale może się nie spodobać osobom, które są świadome tego. Tak, wziąć się w garść i to, co postanowione, zrealizować. Tak naprawdę to nie jest aż tak trudne, ale co wynika z doświadczenia wielu ludzi już właśnie w tym momencie podejmuje rezygnację. A szkoda, bo zamiast „zawalać” się postanowieniami i terminami, których i tak nie uda nam się zrealizować, lepiej wypisać na kartce chociaż trzy rzeczy, które chcemy zrobić w przeciągu najbliższego czasu.


Kolejne tematy

Uniwersalne meble - komody

ozdobna komoda
Dziennikarz: Thomas Quine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Ich zastosowanie bywa zupełnie różne – komody, bo o nich mowa, posłużą jako dodatkowy, inspirujący mebel w domowym pokoju a w klasycznym rozwiązaniu kupowane są pod telewizory. Praktyczność i funkcjonalność salonowych komód namawia zwolenników podobnych udogodnień do wykorzystania ich do salonów.

Wybór konkretnej komody, biorąc pod uwagę bogactwo ofert i możliwości zakupu, nie należy do prostych. Przede wszystkim to producenci proponują nam rozmaite kreacje, zwłaszcza tych mebli już z górnej półki, za które trzeba zapłacić już większą sumę. Jaki jest wybór? Komody z drzewa indyjskiego, a może w nowoczesnych kształtach?


I co istotne, żeby jakiś był z tego pożytek trzymać się tych postanowień, jak najbardziej poważnie. Oczywiście, jeśli mają to być realne zadania do realizacji to dobierzmy odpowiednią skalę trudności do konkretnego, przeznaczonego na ten cel, czasu. Zamierzając wyremontować mieszkanie to przecież trzeba przeznaczyć na to o wiele więcej czasu niż na niewielką korektę, chociażby wymianę mebli do salonu.

Chcielibyśmy Cię zaprosić do tak samo interesujących wpisów, które stworzyliśmy dla Ciebie z pasją. Zatem kliknij odsyłacz (https://prozoo.pl/sklep/psy/kosc-dla-psa/) i oglądaj to, na co będziesz miał ochotę.

salon
Dziennikarz: POL-SKONE
Treści źródłowe: POL-SKONE
Róbmy tak z innymi rzeczami, gdyż ten sposób po prostu działa, jest bardzo realny i możliwy do spełnienia że nie jest tak efektowny, jak ten,mówiący, że w jakiś tajny sposób wprowadzimy w życie wiele ambitnych projektów. No tak, ciekawe to brzmi, ale naprawdę mierzmy siły na zamiary i zamiast marzyć o ogromnych planach, a w konsekwencji żadnego nie wcielić w życie, zdrowiej skupić się konkretnie na kilku projektach, które w pełni możemy zrealizować. Po wcieleniu pierwszych zadań możemy przejść do kolejnych, i tak w kółko, aż zrealizujemy wszystko, czego tylko pragniemy.
2021-01-28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.