Zegar ścienny odświeży kuchnię bardziej niż sądzisz

W kuchni codzienne przesiadujesz wiele czasu. Nawet jeśli nie robisz obiadu, na pewno szykujesz kanapki, chowasz naczynia do zmywarki albo siedzisz przy stole i spożywasz – kiedy kuchnia pełni także rolę jadalni.

nowoczesna kuchnia
Dziennikarz: Graham Hill
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
To normalne, że pragniesz, by Twoja przestrzeń kuchenna była jak najbardziej interesującym miejscem. Ostatecznie nikt nie lubi spędzać czasu codzienne w nieciekawym miejscu. Jednak nawet najbardziej interesująca aranżacja w końcu zaczyna być nużąca. Co zrobić, by nieco ją ożywić?

Rozwiązań może być mnóstwo – inne meble, inny kolor ścian czy też nowy sprzęt. Wśród dobrym rozwiązań trzeba wspomnieć także zegary ścienne. Ten element jest w stanie wyraźnie wpłynąć na sposób, w jaki prezentuje się całe pomieszczenie. Zegar do kuchni to znacznie więcej niż jedynie ozdoba pomieszczenia.

Zegarki w dzisiejszych czasach mamy na każdym kroku. Gdy włączasz komputer, widzisz zegar zegary nomon w rogu ekranu. Równie precyzyjny zegarek znajduje się na wyświetlaczu smartfonu. Nawet zegarki zakładane na rękę są już uznawane za przeżytek.

Jeżeli niniejszy tekst Cię zaintrygował, to kliknij ten odnośnik, to bardzo użyteczny artykuł (https://sensive.pl/lozka-tapicerowane/), który prezentuje analogiczne tematy.

Przynajmniej z technologicznego punktu widzenia. Nadal bowiem sprawdzają się jako element stylizacji.

Identyczne przedstawia się kwestia z zegarkami na ścianę. Trzeba szczerze powiedzieć, że nie są one dziś potrzebne z funkcjonalnego punktu widzenia. Jednakże świetnie sprawdzają się jako element wystroju. Ścienne zegary są w stanie dodać pomieszczeniu wiele uroku, a jednocześnie informować o godzinie. Czasem mimo wszystko najłatwiej jest zwyczajnie spojrzeć w stronę zegara na ścianie, a nie wyciągać telefon. Ponadto nie każdy zegar daje się szybko odczytać. Niekoniecznie jednak jest to wada. Nowe, designerskie zegary to zabawa z formą. Wiele z nich nie ma choćby tradycyjnej tarczy, a dziwnie pozmieniane cyfry lub inne znaki. Jako ozdoba sprawdzają się doskonale.


Kolejne tematy

Jak zaaranżować nietypową kuchnię?

Meble kuchenne na wymiar
Dziennikarz: Emmi
Treści źródłowe: emmi.pl
Każdy z nas perfekcyjnie wie, że kuchnia jest jednym z pomieszczeń, w którym przebywamy niesłychanie dużą ilość naszego czasu. Zazwyczaj szykujemy w niej posiłki oraz entuzjastycznie spędzamy czas ze znajomymi przy gorącej herbacie. Niemniej tymczasem kuchnia, jak każde pomieszczenie w naszym mieszkaniu nieprzerwanie ulega procesom zużytkowania.
2019-11-20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.