Oświetlenie LED w biurze to elegancki blask wprost z sufitu

Lampy sufitowe służą nie tylko oświetleniu wnętrza. Lampy są bowiem również dobrym sposobem na podkreślenie swego stylu, także w miejscu pracy, począwszy od reflektorów punktowych, poprzez kinkiety, aż po lampy wiszące. Dziś sklepy mają w ofercie szeroki wybór lamp, z których dobierzesz tę, która odpowiada twemu smakowi a także wymogom, a prócz tego idealnie dopasuje się do powierzchni, jaką dysponujesz.


Wnętrze urządzone światłem
Dziennikarz: LARS
Treści źródłowe: LARS
Pamiętaj, LED to o blisko 85% mniej zużytej energii.. Od 2016 roku będziemy mogli kupić wyłącznie żarówki zrobione w technologii LED. Dlaczego? Żarówki ledowe eksploatują o w przybliżeniu 85% mniej prądu i świecą 20 razy dłużej aniżeli tradycyjne żarówki. Przechodząc na oświetlenie ledowe, oszczędzimy niemało pieniędzy na rachunkach i dużą ilość energii elektrycznej! Szukasz opraw oświetleniowych jakie będą świetnie wpasowane w sufit?

W podobnym przypadku najlepiej zdecydować się na oprawy LED sufitowe stworzone z gipsowych mieszanek. W tychże oprawach umieścić możemy rozliczne źródła blasku, w tym także żarówki ledowe, tworząc energooszczędne a także wydajnie funkcjonujące lampy, które w dyskretny sposób będą oświetlać wnętrza biura. Zupełna integracja oświetlenia z sufitem lub ścianą to najświeższy trend w projektowaniu pomieszczeń a także fantastyczne wyjście, a wykorzystanie wysokiej próby diod LED w pełni uzasadnione ekonomicznie. Dobre przykłady tu: link.

oświetlenie LED
Dziennikarz: Omar Bárcena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Ogromną wartością opraw wykonanych z gipsu jest uniwersalność ich zastosowań, pasują zarówno do powierzchni umeblowanych klasycznie, jak również nowocześnie. Oprawy LED sufitowe występują w rozmaitych kształtach, punkt świetlny może posiadać kształt prostokątny czy owalny. Zamontowanie opraw oświetleniowych gipsowych jest bezproblemowe. W tym celu należy wyciąć w płycie otwór we właściwym miejscu, i zainstalować w nim specjalną metalową ramkę, a w niej umieścić oprawę.

Potem punkty łączenia musimy zaszpachlować jak też pomalować na wybrany odcień. W tenże sposób oprawa będzie dobrze wpasowana w powierzchnię. Oprawy takie pasują zarówno do klasycznie wyekwipowanych mieszkań, jak także na współczesne korytarze biurowe, do moteli itp. Jeśli zwykłe oprawy nie zdają sprawdzianu, te zrobione z mieszanki gipsowej bywają najlepszym rozwiązaniem.
2021-01-11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.