Motywy ścienne w mieszkaniu - wyjątkowe i trendy

Jeżeli wydaje ci się, iż dzieło malarskie to jedyny dobry rodzaj dekoracji ścian, jaki powoduje, że wnętrze nabiera kunsztownego, a zarazem wyszukanego temperamentu, jesteś w błędzie. Dzisiaj nadciąga czas obrazów drukowanych na płótnie w roli głównej ozdoby wnętrz. Ultranowoczesne, industrialne aranżacje, bądź też na odwrót, wspaniałe, stylowe wnętrza zyskają wiele, jak przystroi się je obrazami drukowanymi na płótnie w fantazyjne różne projekty.

Tapeta
Dziennikarz: Wicker Paradise
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Powieszenie na ścianie obrazu drukowanego na płótnie, to świetny fortel na to, ażeby wpisać do ozdób danego środka element własnych zainteresowań. Poza tym, przy wsparciu takiego rodzaju ozdób ścian, możesz na przykład nadać delikatnemu miejscu nowatorskiego usposobienia, bądź (jesteśmy tutaj) zmiękczyć wrzaskliwą aranżację.

Wbrew pozorom, obraz drukowany na płótnie, na ścianie nie powinien dorównywać obrazkowi przedstawiającego bajkowego bohatera. Dzięki temu, owego gatunku ozdoba ściany sprawdza się w każdym stylu aranżacji. Nowoczesne, industrialne aranżacje, czy także klasyczne, luksusowe wnętrza zdobędą wiele, gdy ozdobi się je obrazami drukowanymi na płótnie w abstrakcyjne, czy też geometryczne wzorki, lub twórczościami szanowanych na całym świecie twórców z lokalnej szkoły plakatu. Nowoczesne plakaty kinematograficzne pasują dobrze do każdej stylistyki.

Romantyczne aranżacje, lub wnętrza w stylu glamour, ustanowią wspaniałe tło dla obrazów drukowanych na płótnie imitowanych na plakaty z lat dwudziestych, lub imitujących stare ryciny lub grafiki. Obraz drukowany na płótnie przede wszystkim winien realizować pomieszczenie, być dodatkiem spójnym stylistycznie z resztą wnętrza, bądź elementem kontrastowym. Jeśli w twoim salonie panują intensywne barwy, zdecyduj się na monochromatyczny obraz, na przykład z typografią. Z kolei minimalistyczne wnętrze, powinno się przełamać mocnymi formami i odcieniami. Jeden, bądź dwa obrazy drukowane na płótnie w pokoju starczą w zupełności, aczkolwiek jeżeli gra w tobie artystyczna dusza, możesz wykleić obrazami całą ścianę. Więcej na temat ozdób ściennych znajdziesz tutaj:
2021-01-11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.