Jakie kolory kupić do łazienki?

Wedle chińskiej filozofii wystroju i projektowaniu wnętrz, toaleta stanowi nadrzędny, najważniejszy punkt domu. Zasady feng shui w łazience to woda, która ma specjalne znaczenia - warunkuje sukces, zdrowie, karierę, symbolizuje płodność i oczyszczenie. Więc, urządzając w swoim domu łazienkę, warto zaznajomić się z tym zasadami, gdyż małym nakładem finansowym jesteśmy w stanie w ten sposób stworzyć miejsce wypełnione zgodą i bezpieczeństwem.


wyposażenie łazienki, lazienkaplus
Główna zasada feng shui w łazience mówi o utrzymaniu w mieszkaniu czystości i ładu. W praktyce oznacza to systematyczne sprzątanie łazienki oraz usunięcie wszelkich niepotrzebnych przedmiotów.

Te interesujące wiadomości mają swoją kontynuację. Masz ochotę się z nią zapoznać? Więc idź do strony (https://centrumstyropianu.pl/73-grunt) i tam rozkoszuj się nowymi tematami.

Zgodnie z feng shui przeróżne akcesoria, a w tym kosmetyki, szczotki, grzebienie, przyrządy elektryczne, takie jak suszarka bądź lokówka pozostawione w dostrzegalnym miejscu utrudniają przepływ energii, co niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Kolejna ważna zasada, którą bez trudu wprowadzić w życie, to funkcjonalizm.

Zgodnie z feng shui dobrze jest pozbywać się wszystkich zużytych lub zepsutych sprzętów. Przedmioty, które już nie dopełniają swojej funkcji, a więc felerne suszarki, puste opakowania po kosmetykachczy też środkach czystości, powinniśmy jak najszybciej wyeliminować z naszej przestrzeni, ich obecność przypomina nam albowiem o niezałatwionych sprawach bądź przykrych sytuacjach, tym samym oddziałując ujemnie na nasz stan ducha. Najlepszym miejscem na łazienkę jest północna bądź tylna część domu, stosunkowo w oddaleniu od centrum a także najlepiej oddalona od pomieszczenia dziennego. Inaczej mówiąc, powinno to być miejsce umiejscowione najdalej od miejsc, w których najczęściej przebywamy. Gdy również mamy taką możliwość, warto zatroszczyć się o to, aby łazienka znalazła się w innym punkcie niżeli w sąsiedztwie sypialni, jak również kuchni . Jeśli chodzi o kolory w łazience to wedle zasady feng shui musi być utrzymana w kolorach pastelowych.

Masz jeszcze minutę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do następnej strony, gdzie przygotowaliśmy szczegółowe wpisy - wejdź w link płaska dachówka.

Sprzyjający klimat tworzą kolory takie jak, np. jasne odcienie pomarańczy jak również błękitów, beżu, zieleni bądź brązu.


W szczególności zaleca się, aby górowały barwy słońca. Kolory w łazience zarówno ścian, jak i fragmentów powinno się dobierać w zależności od uwielbianej energii. Każdemu żywiołowi odpowiada albowiem inna paleta kolorystyczna. Barwy odpowiednio dobrane do domowników zapewnią im wyczucie relaksu i uspokojenia.
2019-04-23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.