Jak urządzić małą łazienkę?

aranżacja niedużej toalety w funkcjonalny oraz ergonomiczny sposób, bez rezygnacji z wszelakich udogodnień może być nie lada wyzwaniem. Jest dużo sposobów, przy zastosowaniu których mała umywalnia sprawiać będzie wrażenie obszernej a jednocześnie nie zabraknie w niej niezbędnego ekwipunku.


ceny
Dziennikarz: Mastercook


Kolejne tematy

Projektujemy wnętrza swojej własnej łazienki!

zasłona prysznicowa
Dziennikarz: Sealskin
Treści źródłowe: Sealskin
W sumie o aranżowaniu wnętrz łazienek można przygotować setki długich artykułów. Czyli to znaczy, że w żadnym razie nie można założyć, iż w wyłącznie jednym artykule zainteresowani urządzeniem swojej łazienki, będą mieli okazję dosłownie wszystkiego się dowiedzieć. Bo to raczej byłoby niemożliwe.


kuchenka
Dziennikarz: Jaga


Poniżej rozwiązania, które świetnie sprawdzą się w umywalniach o małym metrażu. Dwa w jednym - wanna + prysznic. Najlepsza opcja, gdy nie można sobie pozwolić na wygospodarowanie miejsca dla dwóch umywalni w domu, a chcemy posiadać i jedno jak też drugie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej niedużej umywalni mamy do dyspozycji rozmaite opcje kąpieli zostawiając przy tym dość dużo powierzchni dla drugiego oprzyrządowania. Współcześnie w sprzedaży są dostępne rozmaite typy wanien prysznicowych i na pewno do każdego rodzaju łazienki znajdziemy coś odpowiedniego.


bateria umywalkowa cersanit
Dziennikarz: Raquel Gálvez
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Właściwe łazienkowe meble. Nie może być ich zbyt wiele, lecz tyle ażeby schować konieczne drobiazgi. Im mniej kosmetyków i drobnych przedmiotów na widoku, tym toaleta bardziej obszerna a także uporządkowana. Świetnym podejściem będzie np. umieszczenie przestronnych półeczek na kosmetyki, grzebienie do włosów a także suszarkę wprost pod umywalką. Umywalka musi być nieduża. Na rynku są nieduże umywaleczki do których idealnie pasuje bateria umywalkowa Cersanit. Trafionym pomysłem będzie też "niezauważalna" szafka za lustrem czy też szafka nad zabudową stelaża WC.


Powstały w ów sposób pawlacz na ręczniki względnie papier toaletowy możesz sprytnie schować, obudowując podtynkowy stelaż WC (Otles Jog) takim samym materiałem, z którego wykonane zostały fronty szafek.
2021-01-13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.