Konkursy na najciekawsze aranżacje
podgrzewacze wody biawar
Dziennikarz: Dekoral
Treści źródłowe: Dekoral

Podgrzewacze do wody spod marki Biawar - czyli, kilka słówek o tym, jakie rzeczy warto na ten konkretny temacik wiedzieć

Ciekawiąca nas dzisiaj marka Biawar, egzystuje na rynku już od 1968 roku, choć jako fabryka wraz z produktami grzewczymi działa od 1970 roczku, charakteryzując się od samiutkiego początku bardzo wysoką dynamiką własnego rozwoju.
Salon, apartament Jaguara w Londynie
Dziennikarz: Jaguar
Treści źródłowe: www.jaguar.pl

Montaż klimatyzacji - czyli, co dobrze jest wiedzieć na temat "wdrożonego" w nasze życie klimatyzatora

Nie lubisz upałów? Wewnątrz twoim domu lub własnej firmie na każdym razem jak nadchodzi lato bywa jak w przysłowiowej saunie? Zastanów się nad zainstalowaniem wewnątrz nich klimatyzacji, który to bywa nieocenionym - oraz według wszelkich prognoz coraz tańszym - metodą na zmniejszenie temperatury pomieszczenia.
piękne duże mieszkanie
Dziennikarz: University of Exeter
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakiego typu mieszkanie jest stylowe? Które trendy są najlepsze i o których warto pomyśleć?

Mieszkania niezwykle stylowe i urządzone bardziej w stylu kobiecym są często w barwach czerni, srebra oraz bieli. W tych miejscach gdzie dominują białe podłogi, ściany oraz meble, tam można powiedzieć o stylu glamour. Poza wymienionymi barwami powinniśmy przyznać, iż fiolet wspaniale ożywia każde pomieszczenie, jednocześnie interesujące i eleganckie dodatki, typu kryształki w żyrandolu i kinkietach dopełniają styl glamour.
styropiann

Dobrze oświetlone pomieszczenie to podstawa.

Odpowiednio oświetlone mieszkanie to gwarancja zdrowia i dobrego nastroju mieszkańców. Znacząca jest nie tylko ergonomiczność, lecz także łączny efekt, pozyskany dzięki rozmaitym rodzajom lamp.
akcesoria łazienkowe
Dziennikarz: Anderstil
Treści źródłowe: Anderstil

Urządzasz łazienkę? Zdecyduj się swój design.

Każdy z nas niekiedy organizuje generalny remont domu. Odświeżamy podłogi, przemalowujemy pokoje, robimy przemeblowanie. Poszczególne pomieszczenie połączone jest z nie małym wyzwaniem.
grafiki
Dziennikarz: Le Pukka Concept Store
Treści źródłowe: Le Pukka Concept Store

Urządzenie pomieszczenia kuchennego XXI wieku

Naczynia kuchenne sporządzone z żeliwa, to znakomita inwestycja w zdrowe kucharzenie na długie lata. Wysoka jakość, rzetelność stworzenia i odporność, to ich podstawowe zalety.


pokój dziecka
Dziennikarz: Moll
Treści źródłowe: Moll

Które wyjścia mogłaby zaoferować wypożyczalnia namiotów Warszawa i do kogo jest zwrócona jej oferta?

Ciekawą nowinką dla pewnych osób może być fakt, iż co poniektóre spółki zawdzięczają sukces swych strategii reklamowych przedmiotowi, który zupełnie się z nimi nie wiąże.
charakter
Dziennikarz: designmilk
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Praktyczne dopełnienia do przestrzeni domu, które zapewnią nowy poziom designerskiej atmosfery

Remontując przestrzeń mieszkania progresywnie funkcjonujący odbiorcy bardzo dobrze wiedzą, że prezencja przestrzeni to nie wyłącznie efekt uzyskany dzięki podstawowym meblom jak np. szafy czy regały.
wykorzystanie szkła
Dziennikarz: Gord Webster
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jedno-metrowe biurko - idealne do nauki, pracy i zabawy!

Wybranie biurka zawsze bywa trudnym zadaniem. Bardzo dużo zależy od tego, dokładnie dla jakiej osoby ono jest, co powinno się na nim znaleźć, czy też jaką dokładnie funkcję powinien pełnić.
kuchnia
Dziennikarz: Alex Ansley
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowa kuchnia - w jaki sposób ją urządzić

Przenosząc się do nowego lokum, często przeprowadzamy fundamentalne remonty. odświeżamy ściany, czasem je przenosimy. Kafelkujemy łazienkę, nabywamy nowe meble. Jednak jedną z istotniejszych kwestii jest zagospodarowanie kuchni na nowo - jest to bowiem ważne pomieszczenie w naszym lokum,dlatego powinno być komfortowe i nam totalnie odpowiadać. Szafki na wymiar, blaty imitujące drewno, wielka lodówka - co najlepiej wybrać? I gdzie to wszystko nabyć?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.