Pomieszczenie
Sypialnia w stylu japońskim
Dziennikarz: Beds.pl
Treści źródłowe: Beds.pl

Nie masz pomysłu jak zaaranżować swoją sypialnię? Może w stylu z dalekiego wschodu?

Japonia to kraj kwitnącej wiśni i oryginalnej, bardzo dla nas innej kultury. Przenika ona do Polski pod różnymi postaciami, trendy takie zauważyć można również w wyposażeniu pomieszczeń. W tym tekście - sypialnia w stylu japońskim.
oświetlenie pokoju
Dziennikarz: Opera Cadet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego oświetlenie jest tak istotne w każdym pokoju? Jakie rozwiązanie wybrać dla pokoju dziecięcego, a jakie do sypialni?

Aktualnie ludzie stoją przed niemałym wyzwaniem, które polega na wybieraniu do swojego mieszkania przydatnego wyposażenia. W dobie wolnego rynku, z którym mają do czynienia prawie wszystkie społeczeństwa na całym świecie, wszyscy konsumenci mają dostęp do wielu produktów i usług oferowanych przez rozmaite podmioty gospodarcze. Skąd przeciętny odbiorca ma wiedzieć, który konkretnie rodzaj produktu czy typ usługi będzie dla niego odpowiedni?
stylowy salon
Dziennikarz: TNS Sofres
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aranżujemy salon – jakie możemy napotkać przy tym przeszkody?

Salon – wiele osób uważa, że to najważniejsze pomieszczenie w całym domu. Jak najbardziej jest w tym wiele racji. Przecież to właśnie w salonie spędzamy z całą rodziną zwykle wiele czasu – popołudnia, wieczory, leniwe weekendy. Tu oglądamy razem filmy, dyskutujemy, żartujemy, bawimy się w gry planszowe. Do zaaranżowania salonu warto się zatem dość mocno przyłożyć, w końcu każdy z nas powinien się w nim czuć jak najlepiej.
Okładzina ścienna szkło lacobel, kuchnia
Dziennikarz: DA-BUD
Treści źródłowe: http://www.da-bud.pl

Fototapety 3d – całkiem nowy wymiar aranżacji pomieszczeń

Mamy to szczęście, że żyjemy w czasach, które oferują nam niesłychanie proste, niezmiernie prędkie a także niesłychanie efektowne rozwiązania prawie w każdej sferze życia.


Fototapety 3d – całkiem nowy wymiar aranżacji pomieszczeń

Nie inaczej jest, gdy mówimy o aranżacji pomieszczeń.
designerskie meble
Treści źródłowe: damnet.pl

Miejsce do jedzenia w domu – w jaki sposób można je dzisiaj ciekawie urządzić, aby zagwarantować sobie wygodę?

Posiłki współcześnie dość często jadamy w pośpiechu, jako że nie mamy czasu. Gonią nas liczne obowiązki, spotkania ze znajomymi oraz swoje zainteresowania. A przecież, warto celebrować jedzenie. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na własne zdrowie. Jedzenie w pośpiechu przeważnie negatywnie wpływa na ludzki organizm. Połyka się wówczas nazbyt duże kęsy, jakich strawienie jest dla żołądka problemem. Na dodatek, wspólny posiłek to cement łączący rodzinę.
Osuszacz powietrza
Dziennikarz: Alex Wiebe
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Współczesne osuszarka powietrza

Wilgotność to dylemat pojawiający się w wielu mieszkaniach i domach. Przyczynia się ona do powstawania grzybów i pleśni. Całkowicie z taką sytuacją poradzą sobie osuszacze powietrza. Urządzenie to wychwytuje wilgotność z powietrza i odprowadzać ją w formie pary wodnej do specjalnego pojemnika. Wytwórcy osuszaczy proponują w takich urządzeniach sporo działań, które ułatwiają ich obsługę. Do najlepszych należy sterowanie elektroniczne.
kuchnia przed remontem
Dziennikarz: Photographer Sergy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Stosowne panele szklane do kuchni Warszawa uczynią, że nasze mieszkanie będzie prezentowało się ślicznie

Posiadanie własnego lokum jest marzeniem licznych Polaków, jacy marzą o takim miejscu w jakim będą zdołali się zrelaksować po bardzo trudnym dniu w robocie oraz będą mogli spędzać każdy wolny czas z najbliższymi. Jest to bardzo istotne ponieważ mieszkanie jest miejscem który ma łączyć i zapewniać wytchnienie każdemu człowiekowi, kto go posiada.
garderoba
Dziennikarz: Franklin Heijnen
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co jest potrzebne do garderoby - w jakim sklepie to zakupić?

Gdy aranżujemy mieszkanie należy się zastanowić, czy w naszym mieszkaniu znajdzie się miejsce na osobny pokój na garderobę, czy nie. Jest to kwestia, którą musimy przedyskutować. Ogółem dobrze wygospodarować trochę przestrzeni na osobne pomieszczenie , które będzie właśnie garderobą, dzięki temu będzie można zrobić porządek ze swoimi ubraniami. Kiedy już się na to zdecydujemy to będziemy musieli kupić całe wyposażenie garderoby. Są to półki, rurki, wieszaki, lustra i wszystko, co potrzebne do takiego miejsca.
rolety drukowane
Dziennikarz: ArtDecor24.pl
Treści źródłowe: ArtDecor24.pl

Rolety drukowane - idealny sposób na to, ażeby zupełnie zmienić oblicze naszego wnętrza

Stare chińskie powiedzenie mówi, iż obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Świetnie wiedzą o tym nie tylko „spece” od reklamy, lecz również projektanci wnętrz.
Kuchnia
Dziennikarz: Wendy Harman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fototapety w aranżacji wnętrz

Spośród wielu rozmaitego rodzaju materiałów do aranżowania pomieszczeń, coraz to większą wziętością cieszą się współczesne fototapety.


Fototapety w aranżacji wnętrz

Tego rodzaju dekoracje były w modzie kilkadziesiąt lat temu, a dziś na nowo powracają do łask, stanowiąc oryginalny pomysł na ścianę tak we wnętrzu biurowym, jak również mieszkalnym.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.