Kręgosłup
fotel biurowy
Treści źródłowe: pixabay.com

Idealne fotele obracane do biurek

W momencie, kiedy urządzamy swoje stanowisko pracy musimy nie zapominać o paru sprawach. Mianowicie na początek o tej najważniejsze, czyli o swoim zdrowiu. Tylko dzięki dobraniu sensownego biurka i fotela do wzrostu osoby, która będzie z nich korzystała, będziemy mogli odciążyć kręgosłup. Praca siedząca jest bardzo męcząca dla całego ciała. Dlatego tak ważne jest, żeby stanowisko było odpowiednio dopasowane do osoby.
świece
Dziennikarz: Mr. T in DC
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie jest ważne czy w firmie czy w mieszkaniu - krzesła to taki sprzęt, który w każdym momencie i wszędzie jest potrzebny

Oczywistym faktem jest, że w naszej kulturze krzesła bywają niezbędną częścią każdego domu. Nawet mieszkańcy kraju samurajów, którzy kojarzą się Europejczykom z pozycją seiza (tradycyjny rodzaj siedzenia używany w Japonii - ciało wyprostowane, pośladki oparte na piętach) coraz regularniej meblują swoje domu w zachodnim stylu.


budżet
Dziennikarz: Modern Gypsum
Treści źródłowe: Modern Gypsum

Odpowiednio dobrany materac

Zdrowy sen jest ogromnie istotny dla działania systemu i odpowiedniego samopoczucia. W trakcie snu mięśnie rozluźniają się, nerwy uspokajają, cały organizm się odnawia.
Fotel obrotowy
Dziennikarz: Dziedzic

Dbaj o siebie oraz swoją wygodę

Żyjemy w czasach, w jakich to wymaga się od nas coraz więcej czasu spędzanego w pracy. Okazuje się, iż na stanowiskach w biurze ludzie niemal od rana do późnych godzin popołudniowych przesiadują w jednej pozycji wypełniając własne powinności. Jeżeli więc chcemy troszczyć się o siebie w pracy, to nie możemy czekać, aż nasz przełożony sam wyjdzie z inicjatywą, ponieważ ta może nie nadejść nigdy.
sypialnia
Dziennikarz: MACHALA Sp. z o.o.
Treści źródłowe: MACHALA Sp. z o.o.

Masz ochotę się po prostu wyspać i rano wstać przepełniony energią?

Jednak już nie pamiętasz kiedy ostatni raz faktycznie byłeś w takim stanie? Jest wiele czynników mających wpływ na to, czy wypoczynek będzie efektywny, czy nie dający żadnych oczekiwanych rezultatów. Najlepszym rozwiązaniem z tej sytuacji będzie zatroszczenie się o wygodę swojego wypoczynku.
sprzątanie
Dziennikarz: Emil .
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotel biurowy dbał będzie o zdrowie twego kręgosłupa

Praca. Zabiera ona nam, wprawdzie nie wszystkim, właściwie 1/3, jedną trzecią życia. Możemy rzec, że dla dużej części ludzkości pokój biurowy jest drugim domem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.