Komfort
płytki podłogowe
Dziennikarz: ALESSI

Dobieramy glazurę i terakotę

Płytki podłogowe są dziś sprzedawane w nieprzebranych wręcz ilościach wzorów, rozmiarów i materiałów, z jakich je wyprodukowano. Możemy zdecydować się na zarówno producentów krajowych – którzy w minionych latach znacznie ulepszyli pod względem jakości i designe’u swoje kolekcje, jak i zagranicznych, w dużej mierze włoskich i hiszpańskich. Producenci prześcigają się w tworzeniu kolekcji do łazienek, kuchni, salonów z mozaik, gresów czy kamienia naturalnego. W ofercie są też rzecz jasna płytki tarasowe czy garażowe o odpowiednim stopniu mrozoodporności.
projektowanie
Treści źródłowe: topeshop.pl

Co jest idealnym i wielce wygodnym sposobem na przechowyanie suszarki?

Wiele kobiet przechowuje swoją suszarkę do włosów po prostu w szufladzie swojej szafki, jednak robiąc tak ogranicza się dostęp do pozostałych mieszczących się tam rzeczy.
montaż klimatyzatora
Dziennikarz: anhhang
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pokojowa klimatyzacja - idealne rozwiązanie na parne dni.

Nie można ukryć, że budowa domu jest procesem czasochłonnym i wymagającym od nas sporo pracy. Jeśli w związku z tym stawiamy na ten krok, należałoby najpierw się przygotować, bo gdy przychodzi moment wykończenia i wyposażenia domu często nie posiadamy na to pomysłu i podejmujemy pochopne decyzje.
elegancka kuchnia
Dziennikarz: Tom Chapman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie LED w kuchni. Sprawdź co trzeba wiedzieć.

Kuchnia to miejsce, w jakim spędza się podczas dnia więcej czasu. Wielu ludzi ceni sobie to pomieszczenie wyjątkowo i traktuje je jako serce całego domu. Z uwagi na to, że kuchnia musi być nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna, warto zadbać o należyte oświetlenie tego miejsca.
koce wełniane
Dziennikarz: jasonwoodhead23
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak tworzona jest wełna? Jakie są jej typy? Co musimy wiedzieć w tym temacie?

Wełna jest włóknem naturalnym, jaki uzyskać można z okrywy włosiowej lam, owiec jak i pozostałych zwierząt. Włókno tego rodzaju ma charakterystyczne cechy, takie jak łuskowatość, ma też lanolinę, dzięki nim doskonałe jest do tworzenia bardzo wysokiej jakości wyrobów włókienniczych.
kuchnia
Dziennikarz: Black Red White
Treści źródłowe: Black Red White

Codzienne obowiązki nie muszą być uciążliwe – wystarczy zadbać o jak najlepsze wyposażenie w niezbędne artykuły!

W każdym domu nietuzinkowy klimat tworzą w pierwszej kolejności ludzie w nim przebywający. Wzajemne rozmowy, gorąca herbata, zapach ciasta niosący się po całym domu - to elementy, które kształtują atmosferę w każdym wnętrzu. Nie da się jednak ukryć, że oprócz tego bardzo ważne jest to, jak zaaranżowany jest nasz dom. Rozpoczynając od umeblowania wszystkie wnętrza mogą być albo lekkie i jasne, albo utrzymane w nieco ciemniejszej tonacji, pełne mroku i tajemniczości.
Intensywny kolor akcentujący ścianę

Jak umeblować współczesne wnętrze biurowe?

Współczesne biuro to z pewnością nowoczesne sprzęty jak też sprzęty biurowe. Niemniej pewne wymogi się nie zmieniają i wskazane jest o nich przypomnieć.


Jak umeblować współczesne wnętrze biurowe?

Funkcjonalne biuro jest to gwarancja wydajnej i dobrej pracy.
fototapety uliczki
Dziennikarz: CORTINA
Treści źródłowe: CORTINA

Ile ludzi, tyle metod na urządzenie mieszkania - każdy lubi inny styl i skoncentruje się na różnych szczegółach

Jeżeli chcemy wyposażyć mieszkanie, to powinniśmy przede wszystkim kierować się swym smakiem. Oczywiste jest to, że mody pojawiają się i odchodzą, a my będziemy zmuszeni żyć w takim wnętrzu jeszcze przez dłuższy czas, póki znowu nie zmienimy wystroju.
meble
Dziennikarz: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Co trzeba mieć na uwadze, gdy nabywamy meble do domu?

We wszystkich domach rzeczy będące elementami wystroju pełni ważną rolę. Szczególnie gdy mowa o meblach, jakie najczęściej bardzo rzucają się w oczy. O czym trzeba pamiętać, kupując właściwe wyposażenie tego rodzaju do własnego lokum?
sypialnia
Dziennikarz: Ben Heinrich
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oryginalny design zawitał już w wielu miejscach i wygląda na to, że zadomowi się u nas na dobre, gdyż interesuje się nim wielu ludzi

Jako ludzie lubimy czuć się jak najlepiej, a częstokroć nasze samopoczucie uzależnione jest od tego, jak wyglądamy. To samo zjawisko obserwować można w przypadku wnętrz, w których mieszkamy. Przestrzenie jasne, na co dzień nasłonecznione, kompleksowo umeblowane powodują, że polepsza nam się humor, a nasz komfort jest coraz większy. Czasami nie zdajemy sobie nawet sprawy, ale wnętrze, w którym przebywamy wiele czasu, może mieć naprawdę duży wpływ na nasze samopoczucie.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.