Podłoga
klinkier
Dziennikarz: ATLAS
Treści źródłowe: ATLAS

Materiały stosowane na podłogi w łazienkach, parę zalet ceramicznego grysu i płytek klinkierowych

Jednym z najbardziej popularnych materiałów wykorzystywanych na podłogi w przedpokojach, kuchniach i łazienkach są płytki. Bardzo często spotkać je również można na schodach do obiektów czy na podłogach centrów handlowych oraz biur. Mają one dużo zalet, a jedną z podstawowych jest łatwość w utrzymaniu czystości. Posiadają one wytrzymałą na porysowania, twardą wierzchnią warstwę, która równocześnie nie jest wrażliwa na działanie wody. Dzięki temu można je bez problemów zmywać, także za pomocą mocniejszych środków czyszczących, więc nie są im straszne żadne zanieczyszczenia.
Łazienka, oprawa punktowa Tito IP44
Dziennikarz: APD Market
Treści źródłowe: http://www.apdmarket.pl

Lampy podłogowe radują się coraz większym zainteresowaniem

Lampy podłogowe okazują się być niesamowicie korzystne. Oświetlenie danego pomieszczenia ma szansę mieć spory wpływ na to, jak będzie ono zauważane i czy będzie dość miłe, aby każdy radośnie w nim spędzał czas. Jeżeli pragniemy przydać mu nutę tajemniczości oraz pragniemy, żeby od czasu do czasu okazało się tylko lekko rozjaśnione, to musimy popatrzeć na lampy podłogowe.
cyklinowanie
Dziennikarz: Kopp
Treści źródłowe: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Profesjonalne szlifowanie w Warszawie

Zrobienie pięknych, trwałych i długo zachowujących niesamowity prezencja posadzek potrzebuje pracy doskonałych i sprawdzonych specjalistów – od szlifowania posadzek kamiennych. Tego typu szlifowanie to sztuka wykonywania rozmaitego rodzaju podłóg – od parkietów, przez podłogi biurowe lub w placówkach sportowych aż po mozaiki, a także ich projektowania oraz oceniania typu podłoża. Jest znacznie ważne, aby grunt spełniał wszystkie warunki niezbędne do wykonania konkretnej podłogi – w przeciwnym przypadku da się się niekiedy spodziewać niemiłych niespodzianek.
element
Dziennikarz: Kobi Light
Treści źródłowe: Kobi Light

Na jakie cechy zwrócić uwagę, nabywając płytki ceramiczne do kuchni czy łazienki?

Jaką klasę ścieralności płytek dobrać? Co oznacza nasiąkliwość płytek na podłogę? Jakimi cechami się różni płytka terakotowa od gresu? Na te oraz mnóstwo innych pytań natkniemy się remontując lub budując nasz dom.
wykorzystanie szkła
Dziennikarz: Gord Webster
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeśli jesteś rodzicem dzieciątka, które właśnie zaczęło raczkować lub chodzić, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie jest prosto zadbać o bezpieczeństwo takiego malucha

W codziennym życiu nie zwracamy uwagi na przedmioty, takie jak noże, ostre kanty lub szkło w domu. To wszystko jest dla nas całkiem normalne. Sięgając do szafki z ostrymi narzędziami po prostu wyjmujemy z niej to, co jest nam potrzebne. Nie tracimy czasu na zastanawianie się nad niebezpieczeństwem, które mogłoby spowodować niewłaściwe wykorzystanie śrubokrętu lub obcęgów.
Salon, zestaw wypoczynkowy Bari
Dziennikarz: MM Collection
Treści źródłowe: MM Collection

Współczesne, ładne meble do salonu i atrakcyjne dodatki do wnętrz

Salon jest niezmiernie ważkim pomieszczeniem w domu oraz mieszkaniu, wobec tego w trakcie urządzania salonu powinno się wziąć pod uwagę naprawdę niemało rzeczy. W salonie na pewno powinno się zadbać o praktyczne i jednocześnie gustowne i stylowe meble.
Remont budynku
Dziennikarz: Grand Canyon National Park
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Klinkier- szyk i jakość

Jeśli nie masz koncepcji na to, jak jednocześnie elegancko i stabilnie wykończyć dom, ten tekst przekona cię, że najlepszym wyborem w tym wypadku są wspaniałe płytki klinkierowe.
posadzka
Dziennikarz: FFiL Śnieżka SA
Treści źródłowe: FFiL Śnieżka SA

Jakiego rodzaju panele na podłogowe ogrzewanie sprawdzą się najlepiej?

Ogrzewanie podłogowe coraz to nagminniej znajduje swe zastosowanie poza kuchniami oraz toaletami.


Jakiego rodzaju panele na podłogowe ogrzewanie sprawdzą się najlepiej?

Dawno uważano, że na tego rodzaju ogrzewaniu można układać wyłącznie płytki.
powierzchnia do czyszczenia
Dziennikarz: Stone Connection Polska
Treści źródłowe: Stone Connection Polska

Czyszczenie lastryka jest naprawdę ważne

Czy powiemy z jakiego kamienia wykonane jest podłoże?

Coraz częściej tarasy, schody, nagrobki, a też poręcze robione okazują się być z przeróżnego rodzaju minerałów, które powinny być właściwie czyszczone, jeżeli pragniemy posiadać gwarancję, że przez spory czas będziemy mieli szansę z nich używać, wiedząc, że nic złego się z nimi nie stanie. Przez to właśnie tak istotne będzie to, żeby wiedzieć, w jaki sposób muszą być poddawane obróbce, a potem jak powinno się je czyścić, by okazały się być wytrzymałe i długo wspaniale wyglądały.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.