Okno
firany
Dziennikarz: Kool Cats Photography over 3 Million Views
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Firany do kuchni mogą okazać się tematyczne

Firanki gotowe mamy szansę zakupić przez sieć. Okno to jedna z tych części naszego mieszkania, która dostrzegalna będzie też z dworu, dlatego chcemy, aby jak najlepiej się ono prezentowało. Tak aby nam było miło gdy będziemy siedzieć w danym pomieszczeniu, ale też żeby przechodnie widzieli, że nasze okno będzie pięknie przybrane.
mieszkanie - odbitka
Dziennikarz: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Firanki gotowe, kontra te "na wymiar" - co dokładnie jest dla naszego własnego domu bardziej odpowiednie?

Kiedyś, kiedy mówiono na temat firan, to wszyscy widzieli naprzeciw oczu okno, na którym to wisiał kawałek materiału - najczęściej stworzony z koronki albo innego delikatnego materiału o przymusowym białym kolorze.
Roleta
Dziennikarz: Franc Gardiner
Treści źródłowe: Franc Gardiner

Rolety służące do udekorowania stolarki okiennej

Jeśli zależy nam na tym, żeby nasze mieszkanie faktycznie świetnie się prezentowało trzeba pamiętać o tym, że diabeł znajduje się w szczegółach. Powinniśmy pamiętać, że istotny oczywiście jest odcień ścian, rodzaj podłogi czy meble. Ale równie istotne są takie elementy jak żyrandole, czy rolety. Kiedy kupujemy lampy trzeba dopasować je do konkretnego pomieszczenia. A kiedy stawiamy na rolety to musi być już wszystko wybrane, żeby wybrać roletę, która będzie rzeczywiście pasowała do całości.
fotorolety
Dziennikarz: www.fotorolety.com
Treści źródłowe: www.fotorolety.com

Czy sprawdzaliśmy jak prezentują się fotorolety?

Jeżeli zdecydujemy się na zamontowanie w naszych oknach rolet, to niejednokrotnie pragniemy osłonić się przed światłem zewnętrznym, tak aby nas nie raziło, kiedy za oknem będzie słoneczna aura. Odmiennym powodem dla którego zdecydujemy się zamontować w oknach rolety, jest to, że pragniemy poczuć się komfortowo, gdy wieczorem włączymy światło, ponieważ nie pragniemy, aby ktoś obcy, kto odnajduje się na dworze miał możliwość dostrzec co robimy oraz co mamy w mieszkaniu.
Lekkie i odświeżające aranżacje
Dziennikarz: Franc Gardiner
Treści źródłowe: Franc Gardiner

Sposoby na dekorację okien i ścian w czasie Świąt

Boże Narodzenie to okres, kiedy chcemy, aby nasze mieszkanie było pięknie udekorowane. Dzięki paru przedmiotom sprawimy, że wnętrza nabiorą wyjątkowego klimatu. Oprócz ozdobionej choinki, stroików, kadzidełek o zimowym aromacie czy lampek, warto przemyśleć także dekorację okien.
Oświetlenie
Dziennikarz: LZF
Treści źródłowe: 9design

Lampki dla różnorodnych pomieszczeń mieszkania to cudowna stylizacja ale także pożyteczne zastosowanie

Oświetlenie wnętrz przynależy do ważnej części stylizacji. Kapitalne światło umożliwia niesamowite efekty oraz klimat wszelkiemu pomieszczeniu. Możemy zastosować oświetlenie punktowe lub rozproszone, a również stłumione i jaskrawe. Wszystko zależy od potrzeby oraz punktu gdzie rozmieszczamy światło. Zastosowanie oświetlenia do sypialni to szereg alternatyw.
garaż

Nietypowe dekoracje do każdego pomieszczenia

Dobrym wyjściem nietypowego udekorowania każdego pomieszczenia są odpowiednio dobrane fototapety.


Nietypowe dekoracje do każdego pomieszczenia

Fototapety prezentujące architekturę miast tworzą dosyć modne ozdoby, jakie są wykorzystywane do aranżacji ścian zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i komercyjnych.
Dom inteligentny

Instalacje inteligentnego domu, sterowanie oświetleniem w domu

Kiedyś domy były tworzone w całkiem inny sposób. W obecnych czasach wszystko jest budowane w niesamowity sposób. Czym jest ten niesamowity sposób? Otóż są stosowane o wiele bardziej odpornych materiałów na działanie czasu, porównując z tym, co było dawniej. Nie ma już dziur, których nie dało się załatać i do domu właziło jakieś robactwo. Poza tym jest odpowiednia wentylacja, co umożliwia odpowiedni przepływ powietrza w domach, co kiedyś nie było możliwe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.