Kuchnie
Aranżacja kuchni
Dziennikarz: Milestone Management
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szafki do kuchni pod wymiar – dla wymagających klientów

Decydując się na renowację domu lub urządzenie zakupionego domu musimy zmierzyć się z kłopotem – które meble kupić do kuchni? Te wykończone, czy jednak zamówione na wymiar?
meble kuchenne
Dziennikarz: osseous
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Praktyczność istotą każdej doskonale zorganizowanej kuchni.

Jednym z bardzo ważnych lokali w każdym domu będzie kuchnia. To właśnie w tym miejscu szykowane są najważniejsze dania w przeciągu dnia. W tym miejscu zwykle spotyka się cała rodzina na rodzinnym obiedzie, owszem jeżeli kuchnia złączona jest z jadalnią. Aktualnie dane rozstawienie lokali jest obecnie nadzwyczaj modne.
Meble kuchenne na wymiar
Dziennikarz: Emmi
Treści źródłowe: emmi.pl

Jak zaaranżować nietypową kuchnię?

Każdy z nas perfekcyjnie wie, że kuchnia jest jednym z pomieszczeń, w którym przebywamy niesłychanie dużą ilość naszego czasu. Zazwyczaj szykujemy w niej posiłki oraz entuzjastycznie spędzamy czas ze znajomymi przy gorącej herbacie. Niemniej tymczasem kuchnia, jak każde pomieszczenie w naszym mieszkaniu nieprzerwanie ulega procesom zużytkowania.
Misa Primavera i szczypce Molla Kiss
Dziennikarz: Bugatti
Treści źródłowe: www.smakprostoty.pl

Kuchenne brązy i pomarańcze

Ci wszyscy, którzy nie zapomnieli, że kuchnia bywa, przy odrobinie zaangażowania jej pana i władcy, najprzytulniejszą domową przestrzenią, często mówią, że kochają jej kameleonowość, która polega nie tylko na możliwości ugotowania nieskończonych odmian tej samej potrawy, ale i możliwości zmieniania wystroju samego pomieszczenia. Wystarczy zaledwie kilka dobrze wyeksponowanych drobiazgów, by kuchnia ze znanej, stała się kompletnie nową, czarującą na powrót, bardzo nastrojową przestrzenią.
Dziennikarz: Gatsby's List

Zegar ścienny odświeży kuchnię bardziej niż sądzisz

W kuchni codzienne przesiadujesz znaczną ilość czasu. Nawet jeżeli nie gotujesz obiadu, z pewnością robisz kanapki, chowasz naczynia do zmywarki lub zasiadasz przy stole i jesz – gdy pomieszczenie kuchenne pełni też rolę przestrzeni jadalnianej.
Dziennikarz: Nancy Hugo,CKD

Pomysły na zaplanowanie własnego kącika

Kiedy już doczekamy się swojego kąta chcemy żeby było ono idealne. Mamy wreszcie szansę aby urzeczywistnić od dawna dojrzewające w naszej głowie pomysły na wystój wnętrz. Czasami jednak zamiary te trzeba skonfrontować z możliwością portfela, dostępnością upragnionych mebli i dodatków w salonach meblowych i panującą modą. Na jakie sprawy trzeba zwrócić szczególną uwagę?

 
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.