Firany
mieszkanie - odbitka
Dziennikarz: You Tube - Tomasz Szafarek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Firanki gotowe, kontra te "na wymiar" - co dokładnie jest dla naszego własnego domu bardziej odpowiednie?

Kiedyś, kiedy mówiono na temat firan, to wszyscy widzieli naprzeciw oczu okno, na którym to wisiał kawałek materiału - najczęściej stworzony z koronki albo innego delikatnego materiału o przymusowym białym kolorze.
zasłony

Firanki oraz zasłony do stylowego wnętrza

Firany w sumie bądź co bądź są ostatnio coraz mniej modne. Tzn.: w dalszym ciągu gustowna firanka to coś istotnego, ale nie zapominajmy o jednym: w 2014 roku królują rolety.
Dziennikarz: Dekoria.pl

Jak kobieta jest w stanie nieco unowocześnić wygląd salonu, zwłaszcza kiedy mieszka w wiekowym budownictwie

Mieszkanie w starym domu zdaje się posiadać tyle samo zalet, co wad. Zaokrąglone wnęki okienne lub półokrągłe łuki zamiast drzwi stwarzają pole do popisu tym najbardziej twórczym umysłom. Wybrane gospodynie wcale nie chcą mieszkać w takich niewspółczesnych wnętrzach. Kiedy jednak nie ma innego wyjścia (np. wynajęcie mieszkania w mieście nie wchodzi w grę), to należy tak zaaranżować wnętrze, aby nawiązywało swoją prezencją do nowoczesnych, a zarazem luksusowych mieszkań. Na takie działania wcale nie będą konieczne duże sumy pieniędzy. Nawet drobne zmiany, wprowadzone dzięki odłożonym 200 zł, są w stanie zaskoczyć niejednego niedowiarka.
krótkie firanki w kuchni
Dziennikarz: M I T C H Ǝ L L
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób odpowiednio dobrać komplet firanek do swojego wnętrza, jakie są ich rodzaje i tkaniny, z których się je robi.

W większości pomieszczeń w domach czy mieszkaniach są okna. Na zagospodarowanie ich znajdzie się co najmniej kilka pomysłów, ale od lat najczęściej chyba spotyka się tradycyjne firanki. To, że mówi się na nie tradycyjne nie będzie oznaczać, że nie można zastosować ich w nowoczesnym wnętrzu. Wprost przeciwnie, dobrze dopasowane stanowią świetne uzupełnienie wnętrza domu, z tego tez powodu powinno się chwilę czasu poświęcić przy wyborze i zorientować się, jakie są możliwości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.