Stół
jadalnia
Dziennikarz: www.e-oprawa.pl
Treści źródłowe: www.e-oprawa.pl

Urządzamy jadalnię

Jadalnia (oprócz kuchni) jest jednym z bardzo ważnych pomieszczeń w naszym gniazdku. Dawniej pełniła funkcje wyłącznie reprezentacyjne, ucztowało się w jadalni w święta lub też w uroczystości rodzinne. Kuchnia była - jak się to kiedyś mówiło - centrum domostwa. Obecnie już takich podziałów nie ma. Jadalnia zmieniła swe funkcje, z pomieszczenia odświętnego na wielofunkcyjny pokój często złączony z kuchnią.
laminat
Dziennikarz: Herman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Solidnej jakości laminaty - w jaki sposób dopasować je do aranżacji wnętrz?

Dostępne na rynku artykuły wykończeniowe wnętrz ogromnie różnią się jakością i specyfiką. Każdy w związku z tym jest w stanie odnaleźć coś dla siebie, bo wybór jest tak duży. Należałoby mieć pojęcie, że niejednokrotnie wśród lepszych zastosowań wykończeniowych zobaczymy przeróżnego rodzaju okleiny, jakie genialnie sprawdzają się, jeśli chcemy odświeżyć stare meble. Nie sposób ukryć, że zakup kolejnej meblościanki wiąże się ze sporym kosztem i często nie jesteśmy w stanie sobie na niego pozwolić.
dekoracje sali weselnej
Dziennikarz: flickr.com
Treści źródłowe: flickr.com

Jak interesująco przyozdobić salę na wesele?

Niezwykle znaczącym aspektem decydującym o dobrej atmosferze na weselu są oryginalne dekoracje na sali. Nic więc dziwnego, że szczęśliwa Para Młoda bardzo się stara, aby zadbać również o ten aspekt. Warto jest przekonać się, jak możemy wybrać piękne i wyjątkowe dekoracje na nasze przyjęcie.
Oświetlenie

Oświetlenie w aranżacji pomieszczenia

Oświetlenie boczne, plafony bądź lampy stojące w aranżacji mieszkań to mistrz kreacji. Wybierając oświetlenie pomieszczenia miej na uwadze, iż plafony odwrócą uwagę od mniej ciekawych części wystroju, koncentrując ją na tych efektownych oraz sprawią, iż aranżacja mieszkań stanie się nastrojowa. Jakie wybrać oświetlenie wnętrza? Czy warto montować plafony łazienkowe?
meble drewniane
Dziennikarz: Monika Ďuríčková
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Podstawowe rodzaje materiałów które są wykorzystywane do produkcji różnych mebli, zalety drewna z sosny

Nie ma chyba mieszkania, w którym nie byłoby jakiś mebli. Czy to będzie stół i krzesła, pokojowe łóżko czy kuchenne szafki, to są to wszystko meble. A że najczęściej używanym surowcem do produkowania mebli jest drewno, to prawie na pewno w każdym domu jakieś meble z drewna się znajdą. Oczywiście w przypadku mebli, jak przy wszystkich innych produktach, rodzajów drewna do ich wyrobu będzie całkiem sporo. Różnią się one wyglądem, wytrzymałości i przede wszystkim ceną.
wykorzystanie szkła
Dziennikarz: Gord Webster
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeśli jesteś rodzicem dzieciątka, które właśnie zaczęło raczkować lub chodzić, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie jest prosto zadbać o bezpieczeństwo takiego malucha

W codziennym życiu nie zwracamy uwagi na przedmioty, takie jak noże, ostre kanty lub szkło w domu. To wszystko jest dla nas całkiem normalne. Sięgając do szafki z ostrymi narzędziami po prostu wyjmujemy z niej to, co jest nam potrzebne. Nie tracimy czasu na zastanawianie się nad niebezpieczeństwem, które mogłoby spowodować niewłaściwe wykorzystanie śrubokrętu lub obcęgów.
meble drewniane
Dziennikarz: Neda Andel
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Salon meblowy w mieście Kraków – sprawdź, co ma w swej ofercie

Gdy chcemy wyposażyć swoje mieszkanie w meble, kierujemy się do do salonu meblowego. W Krakowie można odszukać wiele sklepów mających świetne oferty dla zaciekawionych klientów, a co przede wszystkim może się w nich znajdować? To naturalnie meble do pokoju dziennego. Zwykle sklepy segregują umeblowanie, na przykład w jednym pomieszczeniu ustawiają tylko sofy, w drugim z kolei meblościanki, którymi można urządzić cały pokój.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.