Wnętrza
mieszkania
Dziennikarz: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Fototapety do pokoju dziennego

Fototapety dają wiele możliwości aranżacyjnych niewielkich pokoi dziennych, na przykład w bloku.


Fototapety do pokoju dziennego

To wypróbowany sposób na optyczne powiększenie Wnętrza i na jego ożywienie.
szklany wazon na komodzie
Dziennikarz: Tigist Sapphire
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak w niekonwencjonalny sposób zdobyć elementy wyposażenia na wymiar do nowo zakupionego lub starego lokum

Niewielkie mieszkanie w mieście ma swoje plusy: bliskość galerii handlowych, dostępność rozrywek, a także wręcz kieszonkowa powierzchnia do odkurzania i umeblowania. Ten ostatni podpunkt może jednakże w nielicznych sytuacjach sprawić trochę trudności. Niewielki metraż wymaga zakupu mebli na wymiar lub też własnoręcznego wykonania szafek przez właściciela.
salon
Dziennikarz: MM Collection
Treści źródłowe: MM Collection

Piękny dom wymaga dużego zaangażowania z naszej strony - zastanów się, jak aranżować swoje wnętrza

Piękny dom może dla każdego znaczyć co innego, jednak są pewne elementy, które wykorzystane zawsze zwiększają atrakcyjność wnętrz i sprawiają, że są one bardziej intrygujące i szykowne. Żeby zwiększyć prestiż wnętrz dziś możemy stosować naprawdę rozmaite rozwiązania, które w praktyce pozwolą wykreować pomieszczenia zgodnie z naszym zamysłem.
Stolik w salonie
Dziennikarz: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Garść słów o tym, jakie meble postawić w domowej bibliotece gospodyni lub w gabinecie gospodarza

W każdym domu konieczne jest przynajmniej jedno pomieszczenie, w którym lokatorzy mogą bez żadnych problemów poświecić się twórczej pracy. Pan domu potrzebuje spokojnego miejsca, aby tam przejrzeć cotygodniową prasę bądź wykonać zaległe obowiązki służbowe. Natomiast pani domu będzie chciała, aby w jej mieszkaniu znalazło się pomieszczenie, gdzie będzie w stanie przeczytać swoją ulubioną powieść przygodową. W osiedlowych blokach trudno wygospodarować ekstra przestrzeń, ale już w domkach wielorodzinnych na obrzeżach miast można wydzielić pokój nazywany najczęściej biblioteką bądź gabinetem.
lampy tiffany
Treści źródłowe: www.klimatop.pl

O jakich sprawach trzeba pamiętać przy projektowaniu oświetlenia w swoim mieszkaniu.

Odpowiednie zaprojektowanie oświetlenia w domu wcale nie jest taką prostą rzeczą, jak się niejednej osobie będzie wydawało. Przede wszystkim należy mieć na uwadze to, że takie oświetlenie pełnić także może rolę ozdobną, przy pomocy odpowiednio zestawionych lamp i lampek można uzyskać niezwykle ciekawe efekty.
świece
Dziennikarz: Mr. T in DC
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie jest ważne czy w firmie czy w mieszkaniu - krzesła to taki sprzęt, który w każdym momencie i wszędzie jest potrzebny

Jasne, że w zachodniej kulturze krzesła są nieodzowną częścią każdego domu. Nawet obywatele Kraju Kwitnącej Wiśni, którzy kojarzą się nam z pozycją seiza (tradycyjny rodzaj siedzenia popularny w Cesarstwie Japonii - plecy proste, pośladki położone na piętach) coraz regularniej urządzają swe mieszkania w europejskim stylu.


kuchnia

W jaki sposób odmienić wystrój kuchni na bardziej modny oraz oryginalny? Które dodatki dobrać?

Planujemy aranżacje kuchni i szukamy interesujących inspiracji. Trochę znudziło się nam już standardowe podejście do tej kwestii. Chcielibyśmy wnieść trochę świeżości w to pomieszczenie, w którym dawno już nic nie było odnawiane. Zawsze mieliśmy ważniejsze wydatki przez co odświeżenie kuchni odchodziło na dalszy plan. Tym razem jednak już postanowione i zaczynamy działanie. Co pomoże odmienić nam takie wnętrze?
biuro
Dziennikarz: Bernt Rostad
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeśli jesteś młodym i nowym kierownikiem prywatnej firmy, która specjalizuje się w oddziale usług, czy produkcji - warto zaopatrywać pomieszczenia biurowe w odpowiednie umeblowanie i akcesoria

System kapitalistyczny w Polsce zdobywa własne maximum. Ujawnia się sporo możliwości. W dzisiejszych czasach większość firm stanowią już nie państwowe - a prywatne - jedno, bądź kilkuosobowe działalności, czy spóły, które zastępują duże ogólne organizacje. W obszernych miastach stawia olbrzymie biurowce, w jakich młodzi dyrektorzy mogą tworzyć własne marki i radować się spokojną egzystencją.
lustro
Dziennikarz: Artdecor24.pl
Treści źródłowe: Artdecor24.pl

Lustra w nowomodnej aranżacji wnętrz - gdzie warto je wykorzystać?

Lustra w aranżacji wnętrz są znakomitym pomysłem na nadanie pomieszczeniu kreatywnego i niepowtarzalnego charakteru. Na ogół montujemy je w przedpokoju albo łazience, niemniej jednak lustra można również zastosować w innych pomieszczeniach, gdyż rezultaty użycia luster w aranżacji zdołają być faktycznie intrygujące i bardzo fascynujące.
Pokój
Dziennikarz: Steve Parker
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rzeczy muszą być tak naprawdę użyteczne, ale także... ładne. Po prostu. To sprawia, że są prawdziwie kompletne

Jak prezentowałby się świat, gdybyśmy myśleli tylko o rzeczach typowo praktycznych? Lapidarnie to określając mogłoby być dosyć płasko i nudno. Świat składałby się jedynie z przedmiotów, tak, to prawda, użytkowych, ale bez żadnych pobocznych atrybutów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.